Ekspresowy kurs prawa jazdy w Poznaniu

Szybki kurs prawa jazdy w Poznaniu

Masz wakacje i chciałbyś sprężyć się, żeby uzyskać w tym czasie prawo jazdy? My to doskonałe rozumiemy i oferujemy bliskie terminy, a jeśli chodzi o teorię, to może ona odbywać się codziennie po kilka godzin. Nasz kurs prawa jazdy w mieście Poznań jest ekspresowy, a przy tym pełnowartościowy.

Warunki zrobienia prawa jazdy w 2 tygodnie

Aby przystąpić do egzaminu na prawo jazdy, trzeba mieć ukończone 18 lat, aby rozpocząć kurs, wymagane jest natomiast 17 lat i 8 miesięcy oraz pisemna zgoda prawnego opiekuna. Z pewnością każdy chciałby mieć egzamin na prawko z głowy już przed końcem wakacji i ukończyć kurs jak najszybciej. Z tego względu oferujemy Ci prawo jazdy w 2 tygodnie (Poznań).

Ile kosztuje ekspresowy kurs prawa jazdy (Poznań)?

Kurs na prawo jazdy kat. B składa się z 30 godzin praktyki (jazda po mieście + plac manewrowy) oraz 30 godzin teorii, czyli wykładów z przepisów ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy. My oferujemy szybki kurs prawa jazdy w mieście Poznań, który ukończysz raptem w dwa tygodnie. U nas kosztuje on jedynie 4300 zł. Jest to najkorzystniejsza oferta ze wszystkich prywatnych ośrodków w Poznaniu.

Ile czeka się na wyrobienie prawa jazdy?

Po zdanym egzaminie trzeba jeszcze trochę poczekać na wyrobienie dokumentu. Trwa to zwykle około trzech tygodni. Wchodząc na stronę www.kierowca.pwpw.pl lub www.info-car.pl, można sprawdzić, czy jest już gotowy do odbioru. W tym celu należy podać swoje imię, nazwisko oraz nr PESEL.

Masz pytania? Zadzwoń 507 023 617 lub
Napisz