Kurs prawa jazdy w Poznaniu

Nauka jazdy w Poznaniu

Kurs prawa jazdy obejmuje 30 godzin nauki. W tym czasie zakłada się, że kursant odbywać będzie jazdy w różnych warunkach drogowo-ruchowych. Każdy oferowany przez nas kurs prawa jazdy w mieście Poznań kończy się tak zwanym egzaminem wewnętrznym z części teoretycznej i praktycznej. Egzaminy te są przeprowadzane zgodnie z zasadami egzaminu państwowego, a warunkiem dopuszczenia do egzaminu w WORD jest uzyskanie pozytywnych wyników właśnie z tych egzaminów wewnętrznych.

Organizacja zajęć w szkole jazdy PRYMUS czyli kurs prawa jazdy (Poznań)

Zajęcia z jazdy samochodem odbywają się w godzinach ustalanych indywidualnie z kursantem. Chcesz robić u nas prawko w Poznaniu? To informujemy Cię, że pracują u nas doświadczeni instruktorzy, którzy są przede wszystkim cierpliwi oraz wprowadzają bezstresową atmosferę! Priorytetem jest dla nich nauczyć Cię wszystkiego, jak najlepiej i w pełni przygotować do każdego z egzaminów.

Praktyka, czyli jazda samochodem

W praktycznej nauce jazdy jest ważne przygotowanie kursanta do podchodzenia do zadań pojawiających się na egzaminie właściwym, zarówno teoretycznym, jak i praktycznym. Plac manewrowy, parkowanie, tory kolejowe – zobaczysz, że to nic trudnego! Najważniejszy jest spokój i jazda zgodna z przepisami. Nasi doświadczeni instruktorzy znają najczęstsze błędy wpływające na niepowodzenie kursantów na egzaminie i zwracają na to szczególną uwagę. Nauczą Cię właściwych reakcji na różnego rodzaju sytuacje, abyś był przygotowany jak najlepiej i nic nie zaskoczyło Cię na drodze podczas egzaminu. Jeżeli zatem chcesz zrobić prawo jazdy w Poznaniu, to tylko z nami!

Masz pytania? Zadzwoń 507 023 617 lub
Napisz