Opinie

Wykupiłam 4 godziny doszkalające, które poprawiły moją technikę jazdy, pomogły mi podejść do egzaminu pewniej, a co za tym idzie zdać 😊 Bardzo polecam!!!

Martyna Kruszona

Kupiłam 6 jazd przed egzaminem praktycznym. Świetne podejście do kursanta 🙂 wszystko wytłumaczone w taki sposób, że jazdy zdane za pierwszym razem 👍. Polecam 😊

Eliza Mańczak

Co tu dużo mowić, nie ma lepszego Rysia nad Ryszardy, instruktor z ludzkim i personalnym podejściem do każdego, zdecydowanie na plus!

Andrzej Orzechowski

Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, spokojne podejście do klienta, w jasny sposób przekazana wiedza. Bardzo się cieszę że trafiłam na tą szkołę jazdy. Dzisiaj miałam egzamin i zdany dzięki Panu Rysiowi od dziś jestem kierowca 😎 Dziękuję!

Magda Łasińska

Profesjonalizm, cierpliwość, wyrozumiałość, miła atmosfera - o to wszystko dba pan Rysiek, który idealnie odnajduje się w swojej roli! Szczerze polecam każdemu! Instruktor na medal!

Daria Drobina

Serdeczne podziękowania dla wspaniałego instruktora Ryszarda Rosy za profesjonalne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Polecam tego Pana oraz jego szkołę jazdy Prymus

Magdalena Pelc

Masz pytania? Zadzwoń 507 023 617 lub
Napisz